Hakkımızda

AGM Mühendislik 1993 yılında Ankara’da kurulmuştur. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun 3 İnşaat Mühendisi Ergün Akgül, Halil İbrahim Görür ve Mehmet Kılıç ortaklığında kurulan AGM Mühendislik, Betonarme ve Çelik Yapı Projeleri, Yol-Köprü Projeleri, Alt Yapı Projeleri ve taahhüt işlerinde hizmet vermeye başlamıştır.

AGM Mühendislik artan tecrübe ve iş potansiyeli doğrultusunda daha kaliteli projeler üretebilmek için statik gruptan sonra 2005 yılında Mimari Proje grubunu da oluşturmuştur. İlerleyen yıllarda Mekanik, Elektrik, Peyzaj, Altyapı ve Geoteknik proje gruplarını kendi çatısı altında toplayan AGM Mühendislik ön tasarımdan, uygulama projesi ve teknik müşavirlik aşamalarına kadar hizmet veren çok disiplinli bir mühendislik, mimarlık ve teknik müşavirlik firmasıdır.

AGM Mühendislik, mühendislik, mimarlık ve teknik müşavirlik alanında kamu, yerel yönetimler ve özel sektör firmalarına 30 yıla yaklaşan/aşkın süredir mesleki etik değerlere sadık kalarak, yüksek kalitede, gereken hızla maliyet etkin anlayışla nitelikli işler üretmektedir. Çalışmalarını her zaman kalifiye mühendis ve mimar kadrosuyla yürüten firma gerektiğinde üniversitelerin alanında uzman öğretim üyelerinden danışmanlık hizmeti almaktadır.

Hizmetlerimiz

Mühendislik & Mimarlık işleri kapsamında Mimari konsept, avan, uygulama projelendirme hizmetleri, 3 boyutlu model, render ve animasyonların hazırlanması, statik (betonarme, çelik, ahşap), geoteknik, yol, altyapı, mekanik, elektrik, peyzaj ve çevre düzenleme uygulama projelendirme hizmetleri, tüm disiplinlerin yaklaşık maliyet ve ihale dokümanlarının hazırlanması, yapı bilgi modellerinin (BIM) hazırlanması.

Teknik Müşavirlik işleri kapsamında fizibilite çalışmaları, şartname ve sözleşme yönetimi, proje yönetimi, mesleki kontrollük, disiplinler arası koordinasyon, kalite kontrol, raporlama, teknik danışmanlık hizmetlerini sunmaktadır.

Kalite Politikası

Yoğun rekabet ortamında mühendislik hizmetleri ile müşteri taleplerini karşılamayı, faaliyetleri ile ilgili gelişmeleri yakından takip etmeyi, müşteri memnuniyetini arttırmak ve müşteri bağlılığını yaratmak için her koşulda en iyi hizmeti vermeyi hedeflemiştir.

  • $Bu hedef ve ilkelere yönelik olarak;
  • $Politika, fikir ve hedeflerimizin tüm çalışanlarımız tarafından benimsenmesini sağlamayı,
  • $Bütün personelimizin aynı bilinçle çalışmasını temin etmeyi,
  • $Plan ve projelerimizi önceden belirleyerek, çalışanlarımızı bu konuda bilgilendirmeyi,
  • $Çalışanlarımızdan en iyi verimi sağlamak ve onlarla fikir alışverişi içinde bulunmak,
  • $Faaliyetlerimizde tam koordinasyonu sağlamak,
  • $Sürekli gelişme ve iyileştirmeyi şirket felsefesi olarak kabul etmeyi ve uygulamayı,
Yönetim biçimini benimseyen ve örnek gösterilen bir şirket olacaktır.

Sertifikalar

ITB

ISO

FIDIC

EFCA

agm@agm.com.tr